top of page

Zeres Tekstil İplik Çeşitlerimiz

50 x 90 El ve Yüz Havlusu

%100 Pamuk, Bukle, Kadife, Bamboo (bambu), Fransız Güpürlü Dantelli, İncili  50x90 cm., 50x80 cm  ölçülerinde el ve yüz havluları bu bölümde satın alabilirsiniz.
1 paket dahi olsa toptan fiyatına alabileceğiniz ürünlerimiz büyük depomuzdan sevk edilmektedir.
Çeyiz için, satışını yapmak için, hediye vermek için, kullanmak için alabileceğiniz havlularımız %100 müşteri memnuniyeti ile sorgusuz sualsiz iade garantisiyle sizlere yolluyoruz.

Flower ile Spa Havlular

70 x 140 Sauna Havlusu

Organik Pamuklu Sauna Havlusu

Cilt dostu organik pamuklu sauna havlusu Sauna çantanız için mükemmel... Havluyu vücudunuza sardığınızda genişliğini düğmelerle ayarlayabilirsiniz. Arka kısmındaki lastik bandı sayesinde vücuda mükemmel şekilde oturur, kaliteli, organik pamuklu ve yumuşak havlu kumaşı yapısıyla çok rahattır. 

Havlu ve Tütsü Çubukları

90 x 150 Banyo Havlusu

Banyo havlusu modelleri pek çok seçenekle kategorimizde! Yataş Bedding banyo havlusu serisinden zevkinize en uygun ürünü seçerek kolayca sipariş verin!

Otel havlu
10352930422834.jpg

Armür Jakarlı Bornoz

Jakarlı dokuma bornozlarımız, jakar desenleme mekanizması ile donatılmış özel bir dokuma tezgahında imal edilmektedir. Böylelikle kullandığımız son teknoloji ile geniş çeşitlilikte en karmaşık desenleri ve tasarımları üretebiliriz. Kumaşlar jakar dokuma ile temel örgülere göre daha güçlü ve esnektir.

Hotel Staff with Towels

Otel Nevresim Takımı

İPLİK : %100 PAMUK

RENK : BEYAZ

ÇÖZGÜ : 40/1 KOMPAKT PENYE

ATKI : 40/1  KOMPAKT PENYE

GR/M² : 125

TEL SAYISI : 105TEL 210TC – 53 ÇÖZGÜ 67  ATKI

KUMAŞ TÜRÜ : DÜZ SATEN

DOKUMA : 4/1

PAMUK SATEN NEVRESİM

BASKILI NEVRESİM

Hadde otel havlu

Logolu Özel Havlular

Jakar hav desen havlularda logo uygulaması yapılır. Desen havlu ile aynı renktir. Günlük yıkamaya dayanıklı olması için otel havluları çift dikişli olmalıdır. En az 400 gr/m2 yoğunlukta olmalıdır. 16/1 iplikli olabilir. 500 gr/m2 ideal otel havlusu ise 20/2 iplikten dokunur.

Dolgulu Yastık Kılıfı

Yastık kılıfları standart olarak 50x70 cm ebatındadır. Yastık kılıflarının standart ebatları haricinde volanlı yastık kılıfları ise 50x70 cm + 3 cm kadar volan denilen paydır. Volanlı yastık kılıfları ayrıca kulak olarak denilmektedir. Yine de volanlı yastık kılıfı siparişlerinizde volan payını sormanız daha doğru olacaktır. Volanlı yastık kılıfları standart ebattaki yastık kılıflarına kıyasla daha pahalıdır.

Volanlı yastık kılıfları standart yastık kılıfları gibi kenardan değil orta bölümden kılıfı açılmaktadır.

Otel yatak yastık
bottom of page